Графік роботи гуртків
Графік роботи 2019-2020 н.р.

ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ

Комунального позашкільного навчального закладу «Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді»

Дніпровської міської ради

на 15.09.2019 р.

 

Назва

гуртка

Керівник гуртка

Час

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Гурток

образотворчого мистецтва

Гузенко

Ольга Володимирівна

18 годин

14.00-14.45

І гр.(5-6р.)

11.30-12.35

15.00-15.45

ІІІ гр.

(7-9р.)

ІI гр.

(7-9р.)

15.50-16.35

12.45-14.20

ІІІ гр. (7-9р.)

16.45-17.30

ІV гр.

(10-13р.)

ІV гр.

(10-13р.)

17.35-18.20

14.30-16.05

ІI гр.(7-9р.)

18.25-19.10

19.15-20.00

16.15-17.20

І гр.(5-6р.)

Гурток

«Мистецтво нашого народу»

Мітрохіна

Інна Григорівна

9 годин

9.00-9.30

І гр.

(5-6р.)

І гр. (5-6р.)

9.35-10.05

10.10-10.40

ІІ гр..(5-6р.)

10.45-11.15

11.20-11.50

ІІ гр.(5-6р.)

Інд.

11.55-12.25

Гурток

петриківського

розпису

Кириленко Діана Олександрівна 9 годин

13.50 - 14.45

14.00-15.35

І гр.(7-9р.)

10.00-11.35

І гр.(7-9р.)

15.00-15.45

15.50-16.35

15.45-17.20

ІІ гр.(7-9р.)

11.45-13.20

ІІ гр.(7-9р.)

16.45-17.30

17.35-18.20

17.25-18.10 Інд.

Гурток сучасної хореографії

Мусієнко Любов Віталіївна

14 годин

11.20-11.50

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

12.35-14.05

ІІ гр. (7-9р.)

11.55-12.25

16.45-17.30

ІІ гр. (7-9р.)

ІІ гр. (7-9р.)

14.10-15.15

ІІІ гр.(5-6р.)

17.35-18.20

18.25-18.55

ІІІ гр.(5-6р.)

19.00-19.30

Гурток хореографії

Мусієнко Любов Віталіївна

13 годин

15.00-15.45

І гр.

(10-13р.)

І гр.

(10-13р.)

10.00- 12.30

І гр. (10-13р.)

15.50-16.35

16.45-17.30

17.35-18.05

ІІ гр.

(5-6р.)

15.20-16.20

ІІ гр. (5-6р.)

18.10-18.50

Гурток сучасної хореографії

ССЗШ №134

вул. Шолохова, б. 17

Григоренко Валентина

Іванівна

18 годин

12.35-13.05

І гр. (6-7р.)

13.05-13.35

І гр. (6-7р.)

Інд.

13.40-14.10

ІІ гр.(7-9р.)

ІІ гр.

(7-9р.)

14.15-14.45

15.00-15.30

ІІІ гр.

(10-13 р.)

Інд.

ІІІ гр.

(10-13 р.)

16.00-16.45

ІV гр.

(14-18 р.)

16.50-17.35

ІV гр.

(14-18 р.)

17.40-18.25

Гурток англійської мови

Радівілова Валентина Василівна

18 годин

11.20-11.50

Ігр

(5-6р)

9.00-10.30

Ігр. (5-6р)

11.55-12.30

12.35-13.05

ІІгр.

(7-9р.)

10.40-12.10

ІІгр. (7-9р.)

13.05-13.35

13.40-14.10

ІІІгр.

(10-12р.)

12.20-13.55

ІІІгр.(10-12р.)

14.15-14.45

15.00-15.30

ІV

(13-14р.)

14.05-15.40

ІVгр.(13-14р.)

16.00-16.45

16.50-17.35

Інд.

15.45-16.30

Інд.

Гурток творчого розвитку дошкільнят

Чорна

Ганна Костянтинівна

18 годин

9.00-9.30

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

9.35-10.05

10.10-10.40

ІІ гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

10.45-11.15

ІІ гр.(5-6р.)

11.20-11.50

Інд.

Інд.

11.55-12.25

Інд.

Інд.

Гурток творчого розвитку дошкільнят

Бондарук Антонина Трохимівна

18 годин

9.00-9.30

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

.

9.35-10.05

10.10-10.40

ІІІ гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

ІІІ гр.(5-6р.)

10.45-11.15

11.20-11.50

ІІ гр.(5-6р.)

ІІІ гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

11.55-12.25

Гурток творчого розвитку дошкільнят

Лавнюженкова Наталія Миколаївна

5 годин

9.00-9.30

І гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

9.35-10.05

10.10-10.40

Інд.

Гурток творчого розвитку дошкільнят

Островський Олексій Іванович

8 годин

10.45-11.50

ІІ гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

11.55-12.25

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

Гурток театрального мистецтва

Жук Юлія Сергіївна

9 годин

9.00-9.30

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

9.35-10.05

10.10-10.40

ІІ гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

10.45-11.15

11.20-11.50

Інд.

11.55-12.25

12.30-13.00

Гурток образотворчого мистецтва

Федоришин Тетяна Вікторівна

6 годин

9.00-9.30

І гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

9.35-10.05

10.10-10.40

Інд.

Інд.

10.45-11.15

Гурток естрадного мистецтва

Ушпик

Ганна Олександрівна

18 годин

13.30-14.15

І гр.

(7-9р.)

І гр.

(7-9 р.)

І гр. (7-9 р.)

9.00- 10.35

14.20-15.05

15.15-16.00

ІІ гр.

(10-13р.)

ІІ гр.

(10-13р.)

ІІ гр.( 5-6р.)

10.45-11.50

16.05-16.50

17.00-17.30

ІІІ гр.(5-6р.)

ІІІ гр.(5-6р.)

ІІІ гр.

( 10-13р.)

12.00-13.35

17.35-18.05

Гурток

театрального мистецтва

Нікульшина Тетяна Вікторівна

18 годин

14.00-14.45

15.00-15.45

ІІ гр.

(7-9 р.)

ІІІ гр.

(13-18 р.)

ІІ гр.

(7-9 р.)

15.50-16.35

16.45-17.30

І гр. (10-13р.)

І гр.

(10-13р.)

І гр.

(10-13р.)

17.35-18.20

18.25-19.10

ІV гр.(5-6р.)

ІVгр.

(5-6р.)

ІІІ гр.

(13-18 р.)

 

Заступник директора КПНЗ

«Центр художньо-естетичної творчості

учнівської молоді»

з навчально-виховної роботи