Графік роботи гуртків
Графік роботи 2018-2019 н.р.

ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО

Голова ПК Директор закладу

__________М.Г.Климчук ________Н.М. Лавнюженкова

Протокол №_____від_______ Наказ № ___від_____________

ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ

Комунального позашкільного навчального закладу «Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді»

Дніпровської міської ради

на 15.09.2018 р.

Назва

гуртка

Керівник гуртка

Час

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Гурток

образотворчого мистецтва

каб.№19

Бєлогорцева Юлія

Миколаївна

18 годин

13.50-14.50

«Мама + Я»

14.15-16.35

4 гр.(7-10р.)

10.00-11.05

«Мама + Я»

15.00-15.45

4 гр.(7-10р.)

11.10-11.55

І гр.(12-15р.)

15.50-16.35

16.45-17.30

І гр.(12-15р.)

І гр.(12-15р.)

17.35-18.20

18.25-19.30

ІІ гр.(5-6 р.)

18.30-19.35

ІІ гр. (5-6 р.)

Гурток

образотворчого мистецтва

каб.№13

Бєлогорцев Станіслав Павлович

9 годин

13.50- 14.45

9.00-10.00 і

15.00-15.45

10.00-10.45

15.50-16.35

10.50-11.35

16.45-17.30

11.40-12.25

17.35-18.20

12.30-13.15

18.30-19.15

13.20-14.05

19.20-20.05

14.10-14.55

15.00-15.45

15.50-16.35

Гурток

«Мистецтво нашого народу»

Каб.№13

Мітрохіна

Інна Григорівна

9 годин

13.50- 14.45

і

15.00-15.45

І гр.

(7-9р.)

І гр.

(7-9р.)

15.50-16.35

16.45-17.30

ІІ гр.

(10-13р.)

ІІ гр.

(10-13р.)

17.35-18.20

18.30-19.15

19.20-20.05

Гурток декоративно-ужиткового

мистецтва та «Петриківський розпис»

каб.№21

Кириленко Діана Олександрівна 5годин

І гр.(7-9р.)

14.00-14.45

14.50-15.35

петриківський розпис

І гр.(7-9р.)

10.00-10.45

10.50-11.35

петриківський розпис

І гр.(12-15 р.)

15.45-16.30

16.35-17.20

декоративно-ужиткове мистецтво

І гр.(12-15 р.)

11.45-12.30

12.35-13.20

13.30-14.15 і декоративно-ужиткове мистецтво

Гурток хореографії каб.№9

Мусієнко Любов Віталіївна

27 годин

13.50 -14.20

ІІІ гр.(4-5р.)

сучасна хореографія

ІІ гр. (5-6р.)

хореографія

8.30-10.55

І гр. хореографія

14.25-14.55

15.00-15.45

І гр. (10-15р.)

хореографія

І гр. (10-15р.)

хореографія

11.00-12.35

ІІ гр. (7-9.)

сучасна

хореографія

15.50-16.35

12.40-13.10

13.15-13.45

ІІІ гр.(4-5р.)

сучасна

хореографія

16.45-17.30

14.20-15.05

ІІ гр. (5-6р.)

хореографія

17.35-18.20

ІІ гр. (5-6р.)

сучасна хореографія

ІІ гр. (5-6р.)

сучасна хореографія

15.10-15.50

ІІ гр. (5-6р.)

хореографія

18.30-19.15

Гурток сучасної хореографії

ССЗШ №134

вул.

Григоренко Валентина

Іванівна

18 годин

11.15-12.00

11.15-12.00

11.00-12.15

13.00-15.00

13.15-14.00

13.00-14.15

13.00-13.45

13.15-14.00

14.15-15.00

14.15-15.00

14.15-15.00

15.15-16.00

15.15-16.00

15.15-16.00

15.15-16.00

15.15-16.00

і

і

Гурток

«Пантоміма»

Усенко

каб.№8

Діана Русланівна

6 годин

13.50- 14.45

15.00-15.45

15.50-16.35

16.45-17.30

І гр.

(12-15р.)

І гр.

(12-15р.)

І гр.

(12-15р.)

17.35-18.20

18.30-19.15

Гурток театрального мистецтва

каб№10

Нікульшина Тетяна Вікторівна

18 годин

13.50- 14.45

15.00-15.45

ІІ гр.

(7-9р.)

ІІІ гр.

(10-13р.)

ІІ гр.

(7-9р.)

15.50-16.35

16.45-17.30

ІІІ гр.

(10-13р.)

ІV

(13-18р.)

ІІІ гр.

(10-13р.)

17.35-18.20

18.30-19.15

І гр. (5-6р.)

І гр.

(5-6р.)

ІV гр.

(13-18р.)

19.20-20.05

Гурток англійської мови

каб.№15

Радівілова Валентина Василівна

18 годин

11.55-12.30

І гр. (5-6р.)

9.00-9.45

Інд.

12.35-13.05

І гр. (5-6р.)

10.00-11.05

І група

(5-6р.)

13.05-13.35

ІІ гр. (5-6р.)

11.10-12.15

ІІ гр. (5-6р.)

13.40-14.10

ІІ гр. (5-6р.)

12.20-13.25

ІІІ гр.(6-7р.)

14.15-14.45

ІІІ гр.(6-7р.)

13.30-15.05

ІV гр.(9-10р.)

15.00-15.30

ІІІ гр.(6-7р.)

15.10-15.55

Інд.

16.00-16.45

ІV гр.(9-10р.)

16.50-17.35

ІV гр.(9-10р.)

Гурток творчого розвитку дошкільнят

каб№15

Чорна

Ганна Костянтинівна

9 годин

9.00-9.30

ІІІ гр.(5-6р.)

ІІІ гр.(5-6р.)

ІІІ гр.(5-6р.)

9.35-10.05

ІІ гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

10.10-10.40

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

Гурток творчого розвитку дошкільнят каб.№17

Бондарук Антонина Трохимівна

18 годин

9.00-9.30

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

9.35-10.05

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

10.10-10.40

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

10.45-11.15

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

11.20-11.50

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

11.55-12.25

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

Гурток творчого розвитку дошкільнят каб.№13

Лавнюженкова Наталія Миколаївна

9 годин

9.00-9.30

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

ІІІ гр.(5-6р.)

9.35-10.05

ІІ гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

10.10-10.40

ІІІ гр.(5-6р.)

ІІІ гр.(5-6р.)

Гурток творчого розвитку дошкільнят каб.№13

Кожемяка Світлана Григорвіна

10.45-11.15

ІІ гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

11.20-11.50

ІІІ гр.(5-6р.)

ІІІ гр.(5-6р.)

ІІІ гр.(5-6р.)

11.55-12.25

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

Гурток хореографії каб.№9

Мусієнко Любов Віталіївна

27 годин

10.45-11.15

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

11.55-12.25

ІІ гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)

Гурток театрального мистецтва каб№10

Жук Юлія Сергіївна

9 годин

9.00-9.30

9.35-10.05

10.10-10.40

10.45-11.15

11.20-11.50

І гр.(5-6р.)

І гр.(5-6р.)

11.55-12.25

12.30-13.00

ІІ гр.(5-6р.)

ІІ гр.(5-6р.)