ПРОТОКОЛ 13.01.2017 №1 районного етапу міської виставки дитячої творчості «Мій рідний край – моя Земля»

 

 

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ

13.01.2017 №1

м. Дніпро

районного етапу міської виставки дитячої творчості

«Мій рідний край – моя Земля»

Склад журі:

Голова журі – Усенко Д.Р., завідувач художньо-естетичним відділом

Члени журі: Федоришин Т.В., заступник директора з НВР

Мітрохіна І.Г., методист

Порядок денний

1. Про підсумки проведення районного етапу міської виставки дитячої творчості «Мій рідний край – моя Земля».

1. СЛУХАЛИ:

Усенко Д.Р., завідувача художньо-естетичним відділом , голову журі, яка повідомила про результати конкурсу, який проходив 13 січня 2017 року. У районному етапі прийняли участь навчальні заклади району №8, 42, 55, 56, 64, 68, 114, 115, 116, 117, 131, 133, 142, ЦХЕТУМ.

На конкурс були представлені в загальному 47 робіт (№8 - 8, 42 - 4, 55 - 4,

56 - 7, 64 - 3, 68 - 3, 114 - 1, 115 - 2, 116 - 1, 117 - 1, 131 - 3, 133 - 1, 142 - 1, ЦХЕТУМ – 8) за номінаціями:

- Декоративно-ужиткове мистецтво – 10 робіт;

- Малюнки – 28 робіт.

- Фотографії – 9 робіт;

Журі визначило результати конкурсу в номінації декоративно-ужиткове мистецтво:

І місце

СЗШ № 8

Галицький Данило

І місце

СЗШ № 8

Гуртовий Кирило

І місце

ЦХЕТУМ

Хессін Софія

І місце

ЦХЕТУМ

Северин Іван – 3 роботи

ІІ місце

СЗШ № 8

Гуртовий Кирило

ІІ місце

СЗШ № 8

Сидорова Дар'я

ІІ місце

СЗШ № 8

Мехедова Дарина – 2 роботи

В номінації малюнки:

І місце

СЗШ № 56

Доценко Ілья

І місце

СЗШ № 56

Бока Злата

І місце

СЗШ № 56

Очередько Ліза

І місце

СЗШ № 56

Очередько Настя

І місце

НВК № 131

Неклюдова Лада

І місце

НВК № 131

Коваленко Ганна

І місце

НВК № 131

Луценко Карина

І місце

СЗШ № 42

Воротник Катерина

І місце

ЦХЕТУМ

Міщенко Олександр – 4 роботи

І місце

СЗШ № 133

Шуригіна Юлія

І місце

СШ № 115

Недошита Руслана – 2 роботи

І місце

СЗШ № 117

Добрянська Віринея

І місце

СЗШ № 42

Дмитрієва Христина

І місце

СЗШ № 42

Вінцерська Марина

І місце

СЗШ № 114

Бессонова Софія

ІІ місце

СЗШ № 56

Лисогор Владислав

ІІ місце

СЗШ № 56

Бойко Настя

ІІ місце

СЗШ № 56

Краснопівцева Валерія

ІІ місце

ССЗШ № 142

Гатило Емілія

ІІ місце

СШ № 55

Лобаченко Дар'я

ІІ місце

СШ № 55

Кузнецова Дарина

ІІ місце

СЗШ № 64

Єрьоміна Софія

В номінації фотографія:

І місце

СЗШ № 64

Овчаренко Альона – 2 роботи

І місце

СЗШ № 116

Кравченко Єлизавета

І місце

СЗШ № 42

Некрасов Микита

ІІ місце

СЗШ № 8

Гуртовий Кирило

ІІ місце

СЗШ № 8

Шкарлат Михайло

ВИРІШИЛИ:

1.1. Відповідно до умов міської щорічної виставки дитячої творчості – від Амур-Нижньодніпровського району на міський етап направляються роботи, які зайняли І місце.

Голова журі Усенко Д.Р.

Члени журі                                                                                        Федоришин Т.В.

 

Мітрохіна І.Г.