ПРОТОКОЛ 28.10.2016 № 13 районного етапу обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості "Країна чарівних книжок"

 

 

 

 

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ

28.10.2016  №13

м. Дніпро

районного етапу обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Країна чарівних книжок»

Склад журі:

Голова журі:

Федоришин Т.В., заступник директора з НВР

Члени журі:

Омельяненко Т.І., завідувач художньо-естетичним відділом БТДЮ

Кожемяка С.Г., завідувач організаційно-масовим відділом

Бондарук А.Т. керівник гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів»

Порядок денний

1. Про підсумки проведення районного етапу обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Країна чарівних книжок».

1. СЛУХАЛИ:

Федоришин Т.В., заступник директора з НВР, голову журі, яка повідомила про результати конкурсу, який проходив 28 жовтня 2016 року. У районному етапі прийняли участь навчальні заклади району № 42, 44, 55, 56, 57, 64, 68, 86, 114, 115, 116, 131, 133, ФЕЛ, ЦХЕТУМ, які на розгляд надали 44 роботи.

Журі визначило переможців:

1. Номінація образотворчого мистецтва

Категорія 11-14 років:

Місце

ПІБ

№ навчального закладу

Назва роботи

І місце

Кочанов Павло

НВК № 131, 6 кл.

Леся Українка

ІІ місце

Борисенко Дар’я

СЗШ № 64, 7 кл.

«Мій веселий зоопарк»

Категорія 15-18 років:

Місце

ПІБ

№ навчального закладу

Назва роботи

І місце

Колективна робота

НВК № 57

«Ми - Українці»

ІІ місце

Шуригіна Юлія

Пустова Інесса

ССЗШ № 133, 11 кл

«Колосок»


2. Номінація декоративно-вжиткове мистецтво

Категорія 6-10 років:

Місце

ПІБ

№ навчального закладу

Назва роботи

І місце

Давлетшина Ярослава

Кравчути Михайла

НВК №131

Казка

Карапиш Дар’я

ЦХЕТУМ

«Котик і півник»

ІІ місце

Кириченко Марія

СЗШ № 42

«Добре зайченя»

ІІІ місце

Білоус Валерія

НВК №131

Народні символи України

Білоус Валерія

НВК №131

Традиції та звичаї українського народу

Категорія 11-14 років:

Місце

ПІБ

№ навчального закладу

Назва роботи

І місце

Недошита Руслана

СШ № 115

«Півник і двоє мишенят»

Кравченко Єлізавета

СЗШ № 116

Збірка українських віршів

ІІ місце

Валуйська Анжеліка

ЦХЕТУМ

«Звірятка» збірка віршів для дітей

Бондаренко Яна

СШ № 44

«Барвінок»

Уварова Поліна

СЗШ № 68

«Жабенята в червоних капелюшках»

ІІІ місце

Чала Віра

СЗШ № 114

«Пори року»

Северин Іван

ЦХЕТУМ

«Українські загадки»

Категорія 15-18 років:

Місце

ПІБ

№ навчального закладу

Назва роботи

І місце

Білик Ліна

ЦХЕТУМ

«Сонце та сонечко»


3. Номінація «літературна творчість»

Категорія 6-10 років:

Місце

ПІБ

№ навчального закладу

Назва роботи

І місце

Макарова Стефанія

ССЗШ № 68, 4 кл.

«Чарівна шафа»

Категорія 11-14 років:

Місце

ПІБ

№ навчального закладу

Назва роботи

І місце

Коломієць Іван

СЗШ № 64, 7 кл.

«Мій веселий зоопарк»

Категорія 15-18 років:

Місце

ПІБ

№ навчального закладу

Назва роботи

І місце

Бондаренко Катерина

ССЗШ № 133, 11 кл

Вірші

І місце

Юрченко Анна

КЗО «ФЕЛ», 10-2

«Шануймо Україну»

І місце

Юрченко Анна

КЗО «ФЕЛ», 10-2

«Друг»

І місце

Юрченко Анна

КЗО «ФЕЛ», 10-2

«Літній ранок»

ІІ місце

Бондаренко Катерина

ССЗШ № 133, 11 кл

Оповідання

ІІ місце

Неклюдова Тетяна

КЗО «ФЕЛ», 11-2

«Лелека»

ІІ місце

Юрченко Анна

КЗО «ФЕЛ», 10-2

«Сім’я»


4. За проявлене бажання прийняти участь у конкурсі та прагнення виготовити книжку власноруч, з метою сприяння творчого розвитку, формування творчого потенціалу, уяви і фантазії дітей, журі прийняло рішення відзначити такі роботи в  номінації «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» (тільки в районному етапі),:

ПІБ

№ навчального закладу

Назва роботи

Зеленська Діана

СЗШ № 116, 5 кл.

«Журавель та лисичка»

Горяний Іван

СЗШ № 116, 3кл

«Енциклопедія про тварин»

Буліч Ярослав

СЗШ № 116, 3 кл.

«Маленька енциклопедія»

Стукалова Марія

СЗШ № 116, 3 кл.

«Пригода в зачарованому палаці»

Степаненко Єлізавета/ Говорунова Софія

СЗШ № 116, 4 кл.

«Моя Україна»

Волошенко Наталя

СЗШ № 116, 6 кл.

«Українські прислів’я»

Микицей Марія

СЗШ № 116, 4 кл.

«Книга з літературних творів»

Портна Юлія

СЗШ № 116, 1 кл.

«Лисичка і рак»

Кошедова Ольга

СЗШ № 116, 5 кл.

«Неополима купима»

Глухова Вікторія

СЗШ № 116, 5 кл.

«Оповідання»

Губа Назарій

СЗШ № 116, 4 кл.

«Вчимо кольори»

Герасименко Марія

СЗШ № 116, 5 кл.

Збірник Українських віршів «Про Україну»

Пришляк Віктор

ЦХЕТУМ, 8 років

«Загадки»

ВИРІШИЛИ:

1.1 Відповідно до умов обласного конкурсу дитячо-юнацької творчості «Країна чарівних книжок» на обласний етап конкурсу від Амур-Нижньодніпровського району направляються роботи переможців районного етапу.

1.2 Відзначити призами роботи в номінації «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» відповідно до списку.

Голова журі:                                                                      Федоришин Т.В.

Члени журі:                                                               Омельяненко Т.І.

Кожемяка С.Г.

Бондарук А.Т.