ПРОТОКОЛ 25.04.2016 № 10 районного етапу міського конкурсу дитячого малюнка «Намалюй місто майбутнього»

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ

25.04.2016 № 10

м. Дніпропетровськ

районного етапу міського конкурсу дитячого малюнка  «Намалюй місто майбутнього» за підтримки міського голови Бориса Філатова

Склад журі:

Голова журі:

Лавнюженкова Н.М., директор закладу

Члени журі:

Кожемяка С.Г., завідувач організаційно-масовим відділом закладу

КовальоваЯ.В.,  заступник директора з НВР закладу

Мітрохіна І.Г., методист закладу

Порядок денний

1. Про підсумки проведення районного етапу міського конкурсу дитячого малюнка  «Намалюй місто майбутнього» за підтримки міського голови Бориса Філатова

1.СЛУХАЛИ:

Лавнюженкову Н.М., голову журі, яка повідомила про результати конкурсу, який проходив 25 квітня 2016 року.

У районному етапі конкурсу прийняли участь навчальні заклади № 42,56, 64,68, 131,133, 134,142, ЦХЕТУМ, які на розгляд журі надали 41 роботу.

Журі визначило переможців:

з/п

ПІП учня

Назва навчального закладу

Клас

1

Шевченко

Вероніка Олександрівна

Середня загальноосвітня школа № 42

5

2

Сендецька

Анна Олександрівна

Середня загальноосвітня школа № 56

7

3

Бока

Злата Олександрівна

Середня загальноосвітня школа № 56

4

4

Ланна

Анастасія Вʼячеславівна

Середня загальноосвітня школа № 133

6

5

Лобода

Дарʼя Віталіївна

Середня загальноосвітня школа № 133

3

6

Шаповал

Ігор Віталійович

Середня загальноосвітня школа № 133

1

7

Лічманенко

Ксенія Русланівна

Середня загальноосвітня школа № 133

5

8

Лисаченко

Валерія Сергіївна

Середня загальноосвітня школа № 133

4

9

Воронко

Марія Олександрівна

Середня загальноосвітня школа № 133

1

10

Пустовий

Артур Вадимович

Середня загальноосвітня школа № 133

7

11

Жежеленко

Єлизавета Андріївна

Спеціалізована школа

№ 134

1

12

Степанова

Вероніка Юріївна

Спеціалізована школа

№ 134

2

13

Лебєдєв

Максим Дмитрович

Спеціалізована школа

№ 134

3

14

Женгура

Анастасія Михайлівна

Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді

5

гурток петри-ківського розпису

15

Міщенко

Олександр Олександрович

Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді

1

гурток образо-творчого мистецтва

16

Воронко

Марія Олександрівна

Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді

1

гурток образо-творчого мистецтва

17

Толстокорова

Ганна Сергіївна

Спеціалізована середня загальноосвітня школа

№ 142

7

18

Ткачова

Анастасія Олексіївна

Середня загальноосвітня школа № 68

8

19

Кондик

Назар Михайлович

Середня загальноосвітня школа № 68

1

20

Шулим

Лілія Андріївна

Середня загальноосвітня школа № 68

1

ВИРІШИЛИ:

1.1. Відповідно до Положення міського конкурсу дитячого малюнка  «Намалюй місто майбутнього»  від Амур-Нижньодніпровського району  на міський етап направляються роботи переможців.

Голова журі                                                                     Лавнюженкова Н.М.

Члени журі                                                                        Ковальова Я.В.

Кожемяка С.Г.

Мітрохіна І.Г.