ПРОТОКОЛ 13.04.2016 № 9 районного етапу обласного заочного фотоконкурсу «Моя Україна»

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ

13.04.2016 9

м. Дніпропетровськ

районного етапу обласного заочного фотоконкурсу «Моя Україна»

Склад журі:

Голова журі –  Лавнюженкова Н.М., директор закладу

Члени журі: Кожемяка С.Г.., завідувач організаційно-масовим відділом

Мітрохіна І.Г., методист

Порядок денний

1. Про підсумки проведення районного етапу обласного заочного фотоконкурсу «Моя Україна»

1.СЛУХАЛИ:

Лавнюженкову Н.М., директора закладу, голову журі, яка повідомила про результати конкурсу, який проходив 13 квітня 2016року. У районному етапі прийняли участь 11 навчальних закладів (8,44, 55,64,68,116,131,133,134,142) та ЦХЕТУМ.  На конкурс було надано 74 фотороботи.

Журі визначило результати конкурсу.

Переможцями районного етапу з представленням робіт на міський етап конкурсу стали учасники відповідно до списку:

Прізвище, ім’я та по батькові автора

Номінація

Назва роботи

Назва навчального закладу, клас

1

Онопрієнко

Аліна

Геннадіївна

пейзаж

Узлісся

«Середня загальноосвітня школа № 116», 10 клас

2

Онопрієнко

Аліна

Геннадіївна

квіти

Незабудки

«Середня загальноосвітня школа № 116», 10 клас

3

Полуструєв

Владислав

Віталійович

світ дикої природи

Аист на крыше – мир на Земле

«Середня загальноосвітня школа № 68», 8 клас

4

Онопрієнко

Аліна

Геннадіївна

світ дикої природи

Очерет

«Середня загальноосвітня школа № 116», 10 клас

5

Онопрієнко

Аліна

Геннадіївна

світ дикої природи

Дарунки осені

«Середня загальноосвітня школа № 116», 10 клас

6

Титаренко

Ірина

Сергіївна

я люблю свій край

Як у нас на Україні

«Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді»

7

Костенко

Ксюша

Русланівна

я люблю свій край

Українцями ми народилися

«Спеціалізована школа №134», 4 клас

8

Третьякова

Карина

Олександрівна

я люблю свій край

Чудовий Дніпро у тиху погоду

«Середня загальноосвітня школа № 64», 9 клас

9

Жавжаров

Владислав

Сергійович

жанрове фото

Природня краса

«Спеціалізована школа №134»,11 клас

10

Харькова

Ліза

Сергіївна

портрет

Я українка!

«Спеціалізована школа №55», 1 клас

11

Стрибайло

Анастасія

Сергіївна

брати наші менші

Паркова красуня

«Навчально-виховний комплекс № 131», 1клас

12

Безрук

Герман

Вікторович

брати наші менші

Я і кінь – ми вірні друзі, миз конем одні на лузі

«Спеціалізована школа №134», 2 клас

13

Чеповик

Данило

Васильович

брати наші менші

Чорний кіт

«Навчально-виховний комплекс № 131», 8 клас

14

Дубовик

Катерина

Віталіївна

брати наші менші

Я  і Льоля

«Середня загальноосвітня школа № 64», 9 клас

15

Матюшкін

Родіон

Владиславович

макрозйомка

В дорозі

«Навчально-виховний комплекс № 131», 4клас

16

Харькова Катерина Сергіївна

молодість і час

Весна. Україна. Діти

«Спеціалізована школа №55», 8 клас

17

Цуркан

Єлизавета

Владиславівна

молодість і час

Молодість поколінь

«Спеціалізована школа №134», 2 клас

18

Шеверьова

Анастасія

Сергіївна

молодість і час

Самотність

«Середня загальноосвітня школа № 133»,

10 клас

19

Третьякова

Карина

Олександрівна

молодість і час

Бабусина казка

«Середня загальноосвітня школа № 64», 9 клас

20

Біла

Софія Олександрівна

репортажне фото

День ЦЗ

«Спеціалізована школа №55», 1 клас

21

Нагорнюк Марина Володимирівна

репортажне фото

Цікавий репортаж

«Спеціалізована школа №55», 10 клас

Переможцями районного етапу з представленням робіт на обласний етап конкурсу стали учасники відповідно до списку:

Прізвище, ім’я та по батькові автора

Номінація

Назва роботи

Назва навчального закладу, клас

1

Синельник

Андрій

Дмитрович

пейзаж

Золото України

«Навчально-виховний комплекс № 131», 3клас

2

Олійник

Артем

Євгенійович

квіти

Крокуси – подих весни

«Навчально-виховний комплекс № 131», 3клас

3

Олійник

Артем

Євгенійович

квіти

Хризантеми

«Навчально-виховний комплекс № 131», 3клас

4

Полуструєв

Владислав

Віталійович

світ дикої природи

Пливе кача по тисині

«Середня загальноосвітня школа № 68», 8 клас

5

Синельник

Андрій

Дмитрович

світ дикої природи

Знахідка

«Навчально-виховний комплекс № 131», 3клас

6

Олійник

Артем

Євгенійович

світ дикої природи

Черепашка

«Навчально-виховний комплекс № 131», 3клас

7

Дубовик

Катерина

Віталіївна

світ дикої природи

Солодке життя

«Середня загальноосвітня школа № 64», 9 клас

8

Третьякова

Карина

Олександрівна

я люблю свій край

Рідні береги

«Середня загальноосвітня школа № 64», 9 клас

9

Стришко

Поліна

Василівна

позажанрове, експериментальне фото

Молюся за Україну

«Навчально-виховний комплекс № 131», 1 клас

10

Богомолов

Даниїл

Дмитрович

позажанрове, експериментальне фото

30 років потому

«Спеціалізована школа №134», 3 клас

11

Тесленко

Сергій

Сергійович

портрет

Україночка

«Спеціалізована школа №134», 7 клас

12

Богомолова

Ангеліна

Валеріївна

портрет

Світ моєї музики

«Спеціалізована школа №134», 5 клас

13

Зосімович

Олександра

Миколаївна

портрет

Гармонія краси

«Спеціалізована школа №134», 2 клас

14

Бартенніков

Єлісей

Сергійович

гумористичне фото

Як намальовані

«Навчально-виховний комплекс № 131», 1 клас

15

Матюшкін

Родіон

Владиславович

брати наші менші

Маленький хижак

«Навчально-виховний комплекс № 131», 4клас

16

Стрибайло

Анастасія

Сергіївна

брати наші менші

Дельфіни

«Навчально-виховний комплекс № 131», 1клас

17

Миргородець Альона Романівна

брати наші менші

"Щастячко"

«Спеціалізована школа № 55», 5 клас

18

Матюшкін

Родіон

Владиславович

макрозйомка

За роботу

«Навчально-виховний комплекс № 131», 4клас

19

Матюшкін

Родіон

Владиславович

макрозйомка

Стрибунець

«Навчально-виховний комплекс № 131», 4клас

20

Богомолова

Ангеліна

Валеріївна

макрозйомка

Бджілка трудівниця

«Спеціалізована школа №134», 5 клас

21

Криворот

Ульяна

Олександрівна

натюрморт

Великодній натюрморт

«Навчально-виховний комплекс № 131», 1 клас

22

Богомолов

Даніїл

Дмитрович

спорт

Переможець

«Спеціалізована школа №134», 4 клас

23

Бартенніков

Єлісей

Сергійович

молодість і час

Нащадок козаків

«Навчально-виховний комплекс № 131», 1 клас

24

Дубовик

Катерина

Віталіївна

молодість і час

А я просто українка

«Середня загальноосвітня школа

№ 64», 9 клас

25

Кононенко

Вадим

Олександрович

репортажне фото

Україна-єдина країна

«Спеціалізована школа №134»,11 клас

26

Глушко

Олена

Марківна

екологія

Первоцвіти

«Навчально-виховний комплекс № 131», 9 клас

27

Біла

Катерина

Олексіївна

екологія

Збережи Планету!

«Спеціалізована школа

№ 55», 5 клас

Прізвище, ім’я та по батькові автора

Номінація

Назва роботи

Назва закладу

1

Мочаховська

Валерія

Олександрівна

репортажне фото

Світлини творчості

ЦХЕТУМ

2

Клюшник

Кирило

Олександрович

брати наші менші

Рідне плесо

ЦХЕТУМ

3

Власюк

Вʼячеслав

Олегович

дозвілля

Вдалий віраж

ЦХЕТУМ

4

Сова

Богдан

Іванович

дозвілля

Щаслива художниця

ЦХЕТУМ

5

Нікульшина

Анастасія

Вʼячеславівна

квіти

Жовта перлина

ЦХЕТУМ

6

Власюк

Вʼячеслав

Олегович

жанрове фото

Квіти памʼяті

ЦХЕТУМ

7

Поляк

Ганна

Олегівна

молодість і час

Мрії

ЦХЕТУМ

8

Титаренко

Ірина

Сергіївна

я люблю свій край

Запрошуємо на весілля

ЦХЕТУМ

ВИРІШИЛИ:

1.1.Відповідно до умов міського та обласного етапів на конкурс від Амур-Нижньодніпровського району направляються  роботи переможців районного етапу.

Голова журі                                              Лавнюженкова Н.М.

Члени  журі                                               Кожемяка С.Г.

 

Мітрохіна І.Г.