ПРОТОКОЛ 05.04.2016 № 8 проведення І етапу Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ

05.04.2016 № 8

м. Дніпропетровськ

проведення І етапу Всеукраїнської акції

«День зустрічі птахів»

Склад журі:

Голова журі:

Дірявка О.П.,  провідний спеціаліст відділу освіти

Члени журі:

Ковальова Я.В., заступник директора з НВР

Федоришин Т.В., завідувач художньо-естетичним відділом

Мітрохіна І.Г., методист

Порядок денний

1. Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів» в номінаціях:

- Майстер-клас «Шпаківні і дуплянки своїми руками»

- «Агітаційна робота»

- «Найщедріша годівничка»

- «Найкращий організатор біологічних свят»

1.СЛУХАЛИ:

Дірявку О.П., голову журі, яка повідомила що 01.04.2016 року було проведено І етап Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів». У І етапі прийняли участь навчальні заклади району в кількості 10, а саме: № 42, 56, 64, 68,86, 114, 116, 131, 133, 142.

Не прийняли участь: № 8, 18, 26, 43, 44, 55, 57, 115, 117, 134.

На конкурс були представлені в загальному 26 робіт за номінаціями:

Майстер-клас «Шпаківні і дуплянки своїми руками»: 7 робіт від ЗНЗ  № 42, 64, 68, 114, 116, 142

«Агітаційна робота»: 14 робіт від ЗНЗ № 42, 64, 68, 142, 131

«Найщедріша годівничка»: 4 роботи від ЗНЗ № 133, 142,86

«Найкращий організатор біологічних свят»: 3 роботи від ЗНЗ № 56, 131, 133

Журі визначило переможців конкурсу в номінаціях:

Майстер-клас «Шпаківні і дуплянки своїми руками»:

І місце – 142, 68, 114,114

ІІ місце – 64, 116

ІІІ місце – 42

«Агітаційна робота»:

І місце – 142, 68, 64,64, 42

ІІ місце – 142, 131,131

ІІІ місце – 42, 142

«Найщедріша годівничка»:

І місце - 133, 142

ІІ місце - 86

«Найкращий організатор біологічних свят»:

І місце -  56, 131, 133

ВИРІШИЛИ:

1.1 Відповідно до умов Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»  – від Амур-Нижньодніпровського району направляються роботи переможців.

Голова журі                                                                          Дірявка О.П.

Члени журі                                                                            Ковальова Я.В.

Федоришин Т.В.

 

Мітрохіна І.Г.