ПРОТОКОЛ 26.02.2016 № 6 районного етапу міського творчого конкурсу юних дизайнерів «Крок у майбутнє»

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ

26.02.2016 № 6

м. Дніпропетровськ

районного етапу міського творчого конкурсу юних дизайнерів

«Крок у майбутнє»

Склад журі:

Голова журі: Федоришин Т.В., завідувач художньо-естетичним відділом

Члени журі:

Ковальова Я.В., заступник директора з НВР

Омел’яненко Тетяна Іванівна, завідувач художньо-естетичним відділом БТДЮ

Кожемяка Світлана Григорівна, завідувач організаційно-масовим відділом

Порядок денний

Про підсумки проведення районного етапу міського творчого конкурсу юних дизайнерів «Крок у майбутнє» в номінаціях:

- Графічний дизайн

- Дизайн середовища

- Аксесуари для інтер’єру

- Предметний дизайн

- Дизайн одягу і аксесуарів

- Фітодизайн

- АРТ дизайн

- Арт дизайн (конкурс одного плаття)

1.СЛУХАЛИ:

Федоришин Т.В., завідувача художньо-естетичним відділом, голову журі, яка повідомила що згідно з планом міських масових заходів на 2015-2016 н.р. 26.02.2016 було проведено районний етап міського творчого конкурсу юних дизайнерів «Крок у майбутнє». У районному етапі прийняли участь навчальні заклади району в кількості 18 а саме: № 8, 26, 42, 43, 44, 55, 56, 57, 64, 68, 86, 115, 131, 133, 134, 142, ЦХЕТУМ, БТДЮ.

Не прийняли участь: № 18, 114, 116, 117, ФЕЛ.

На конкурс були представлені в загальному 108 робіт за номінаціями:

Графічний дизайн: 23 від: № 42, 55, 131, 134, ЦХЕТУМ, БТДЮ

Дизайн середовища: 1 роботи від: 133

Аксесуари для інтер’єру: 57 робіт від: 8, 26, 42, 43, 44, 55, 57, 64, 86, 115, 131, 142, ЦХЕТУМ, БТДЮ

Предметний дизайн: 1 робота від: 133

Дизайн одягу і аксесуарів: 20 робіт від: 8, 26, 56, 68, 142, ЦХЕТУМ, БТДЮ

Фітодизайн: 1 робота від: 115

АРТ дизайн: 3 роботи від: 56

Арт дизайн (конкурс одного плаття): 2 роботи від: 133,134

Журі визначило переможців конкурсу в номінаціях:

Графічний дизайн:

Кириченко Марія

9 років

Книга

«Пори року»

Середня загальноосвітня школа № 42

Якубенко Вероніка

6 років

Книга (колаж)

«Бу-бу-бу»

«Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді»,гурток паперопластика

Островський Славік

7 років

«Календар 2016»

(оригамі колаж)

«Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді»,гурток паперопластика

Чуднівець Надія

13 років

«Листівки»

Спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання

Гурток «Умілі ручки»

Олександра Дубина

7 років

Листівка

«Західна і Східна Україна разом»

Спеціалізована школа №55 інформаційно-технологічного профілю

Гурток «Кольорові долоньки»

Олександра Литвиненко

7 років

Листівка

«Лелека»

Спеціалізована школа №55 інформаційно-технологічного профілю

Гурток «Кольорові долоньки»

Максим Моргун

6 років

Листівка

«Українці всіх континентів разом»

Спеціалізована школа №55 інформаційно-технологічного профілю

Гурток «Кольорові долоньки»

Олександра Туранова

12 років

Листівка

«А у нас на Україні»

Спеціалізована школа №55 інформаційно-технологічного профілю

Гурток «Палітра»

Валерія Шістя

6 років

Листівка

«Моя Україна»

Спеціалізована школа №55 інформаційно-технологічного профілю

Гурток «Кольорові долоньки»

Аліна Шульгіна

6 років

Листівки

«Друзям – просто так..»

«Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді»,

гурток естетичного розвитку

Гейко Павло

12 років

Календар

«Дванадцять місяців»

Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142 еколого – економічного профілю

Дробот Ганна

14 років

Календар

«Незвичайні місця України»

Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142 еколого – економічного профілю

Титаренко Ірина

15 років

Книга

«Курочка Ряба»

Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді

Студія моделювання іграшок–сувенірів «Берегиня»

Совкова Анна

14 років

Календар

Навчально виховний конкурс № 131

Гурток «Веселка»

Павленко Єлизавета

8 років

Книга

«Три ведмеді»

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Мамедова Аліна

15 років

Книга

«Попелюшка»

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Воронова Катерина

14

років

Книга

«рукавичка»

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Бондаренко Валерія

9

років

«Декоровані літери»

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Дизайн середовища:

Тиранська Валерія

15 років

«Кафе- бібліотека»

Середня загальноосвітня школа № 133

Аксесуари для інтер’єру:

Кириченко Дар’я

13 років

1. «Чарівні скриньки»

2. «Маски»

Середня загальноосвітня школа №42

Нагорна Олена

13 років

«Ляльки -мотанки»

Середня загальноосвітня школа №42

Некрасова Ксенія

10 років

«Казкові дерева»

Середня загальноосвітня школа №42

Каркліна Катерина

13 років

«Диво-деревце»

Середня загальноосвітня школа №43

1. Г гурток « Чарівний світ»

Мешалкіна Марія

14 років

Діптих

«Птахи на квітах»

Спеціалізована школа № 55 інформаційно-технологічного профілю

гурток «Умілі руки»

Козіс Анастасія

14 років

«Кошик для дрібниць»

Спеціалізована школа № 55 інформаційно-технологічного профілю

гурток «Умілі руки»

Смірнова Жанна

14 років

«Серветки»

Спеціалізована школа № 55 інформаційно-технологічного профілю

гурток «Умілі руки»

Лєбєдєва Наталія

15 років

«Футляр для окулярів. Стакан для олівців»

Середня загальноосвітня школа №64

Чорна Єлизавета

8 років

Панно «Метелик»

«Квіткова фантазія»

Середня загальноосвітня школа №64

Кузіна Катерина

15 років

Квіти України Іриси, ромашки

Середня загальноосвітня школа №86

Гурток «Творча майстерня»

Кутало Єлизавета

12 років

Колаж«Осінь-осінь, у гості просимо»

Середня загальноосвітня школа №8

Набока Олена

17 років

Годинник «Здорове життя»

Середня загальноосвітня школа №8

Скок Поліна

12 років

Колаж

«Кавовий настрій»

Середня загальноосвітня школа №8

Дармограй Ліза

16 років

«Україночка»

Середня загальноосвітня школа №26

Гурток «Золушка»

Видріна Влада

11 років

«Мотанки»

Середня загальноосвітня школа №26

Гурток «Золушка»

Капля Аліна

13 років

«Коти та подушки»

Середня загальноосвітня школа №26

Гурток «Золушка»

Скороход Дар’я

15 років

Диптих, панно вишивка бісером, мило «Чарівні Карпати», «Ромашкове поле», «Дівчина-весна»

Навчально виховний комплекс № 57

Гурток «Червона калина»

Куліченко Катерина

15 років

Диптих, панно, монети

«Дерево достатку»

Навчально виховний комплекс № 57

Гурток «Червона калина»

Матюхіна Таісія

14 років

диптих, панно вишивка бісером, вата

«Дитячі мрії», «Чарівна осінь», «Соняшник»

Навчально виховний комплекс № 57

Гурток «Червона калина»

Юрченко Катерина

14 троків

«Танець кувшинок», «Будинок з бісеру», «Квіти з бісеру на столі»

Навчально виховний комплекс № 57

Гурток «Червона калина»

Дудник Марія

15 років

диптих, різнокольоровий пісок

«Єдиноріг», «Сова з піску»

Навчально виховний комплекс № 57

Гурток «Червона калина»

Бугай Дар’я

15 років

диптих, кава

«Сова з кави», «Інь-Янь з кави», «Кавова насолода»

Навчально виховний комплекс № 57

Гурток «Червона калина»

Драгунова Анастасія

15 років

диптих, фарби, бісер «Золота Осінь», «Зимова хата»

Навчально виховний комплекс № 57

Гурток «Червона калина»

Троценко Валентина

15 років

диптих, фарба

«Ніч перед Різдвом», «Білі ночі»

Навчально виховний комплекс № 57

Гурток «Червона калина»

Клименко Аліса

15 років

Диптих, фарба, кава, крупи, насіння «Медведик з медом», «Лунна ніч», «Романтика на  даху»

Навчально виховний комплекс № 57

Гурток «Червона калина»

Андрусенко Анастасія

16 років

Годинник (вишивка стрічками, бісером)

«Соняшники»

Навчально виховний конкурс № 131

Гурток «золоті перлини»

Андрусенко Анастасія

16 років

Годинник вишивка стрічками та бісером «Троянди»

Навчально виховний конкурс № 131

Гурток «золоті перлини»

Скіпочка Ольга

15 років

Вишивка хрестиком Колекція декоративних подушок

Навчально виховний конкурс № 131

Гурток «золоті перлини»

Ткаченко Оксана

14 років

Кошик для рукоділля плетіння з газет «Їжачок»

Навчально виховний конкурс № 131

Гурток «золоті перлини»

Ткаченко Оксана

14 років

Підставка для олівців плетіння з газет «Чобіток»

Навчально виховний конкурс № 131

Гурток «золоті перлини»

Титаренко Ірина

15 років

Панно

«Вікно у світанок»

Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді

Студія моделювання іграшок–сувенірів «Берегиня»

Недошита Руслана

11 років

Інтер’єрна лялька

«Казкова лялька»

Спеціалізована школа № 115

Совкова Анна

14 років

Малюнок

«Первоцвіти»

Навчально виховний конкурс № 131

Гурток «Веселка»

Аляб’єва Діана

12 років

«Ексклюзив своїми руками»

Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142 еколого – економічного профілю

Уставицький Глеб

11 років

«Лондон»

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Нечипоренко Владислав

17 років

Шкатулки

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Багмут

Анна

11

років

Картини

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Афонін Владислав

10

років

Оздоблення інтерєру

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Арутюнян Владислав

11

років

Пасхальні

сувеніри

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Лисенко Марк

13 років

Кухонний набір

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Лисенко Анна

11 років

Підставка для канцтоварів

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Бессонова Анастасія

9 років

Ваза і підсвічники «Загадка осені»

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Лузіна Поліна

8 років

«Любій матусі»

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Предметний дизайн:

Кононенко Аліна

15 років

Лампа «Роман»

Середня загальноосвітня школа № 133

Дизайн одягу і аксесуарів:

Логвіненко Анна

17 років

Светр

Середня загальноосвітня школа №8

Чащихина Марія

13 років

«Веснянка»

Середня загальноосвітня школа № 26

Гурток «Золушка»

Лункіна Анастасія

16 років

Брош зі шкіри «Квіточка»

Середня загальноосвітня школа № 26

Гурток «Золушка»

Мкртчан Сюзі

16 років

Брош із блискавок «Сяйво»

Середня загальноосвітня школа № 26

Гурток «Золушка»

Лисогор Владислава

15 років

Жіночі прикраси «Весняний цвіт»  (намисто, браслет, сережки) в'язані гачком

Середня загальноосвітня школа №56

гурток «Берегиня»

Ткачова Анастасія

15 років

Комплект: туфлі, сумка, парасолька «Дівоча надія»

Середня загальноосвітня школа №68

Гурток «Кольорові барви»

Женгура Анастасія

10 років

«Сучасна Мері Попінс»

Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді

Гурток петриківського розпису

Корабльова Стефанія

8 років

«Скіфська богиня»

Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді

Гурток петриківського розпису

Аляб’єва Діана

12 років

«Шляпки від кутюр»

Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142 еколого – економічного профілю

Омельяненко Ірина

9

років

Шаль

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Павленко Єлизавета

8 років

Костюм

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Полякова Дар`я

16 років

Кофта

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Фесенко Анастасія

17 років

Сукня

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Бессонова Анастасія

9

років

Плаття з кроваток

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Кириленко Ольга

11

років

Двостороння сумочка «Ранок-Вечір»

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Кириленко Ольга

11

років

«Барвиста шапочка».

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Фітодизайн:

Недошита Руслана

11 років

«Святковий келих»

Спеціалізована школа № 115

АРТ дизайн:

Міхайлова Дарина

11 років

Сувеніри плетені

з резинок «Новорічне свято» (Санта Клаус, Снігурка, Ялинка, Їжачок, панчоха)

Середня загальноосвітня школа №56,

гурток «Берегиня»

Юрченко Максим

12 років

Сувеніри з сірників «Козацька фортеця», «Козацька церква», «Старовинна церква»

Середня загальноосвітня школа №56

гурток «Берегиня»

Лисогор Владислава

15 років

Жіночі прикраси «Весняний цвіт»  (намисто, браслет, сережки) в'язані гачком

Середня загальноосвітня школа №56

гурток «Берегиня»

Арт дизайн (конкурс одного плаття):

Лобода Дар’я

9 років

Принцеса Безе

Середня загальноосвітня школа № 133

Чуднівець Надія

13 років

Плаття в українському стилі

Спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання

Гурток «Умілі рички»

ВИРІШИЛИ:

1.1 Відповідно до умов міського творчого конкурсу юних дизайнерів  – від Амур-Нижньодніпровського району направляються роботи переможців.

Голова журі                                                                               Федоришин Т.В.

Члени журі                                                                                               Ковальова Я.В.

Омел’яненко Т. І.

Кожемяка С. Г.