ПРОТОКОЛ 26.02.2016 № 7 районного етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ

26.02.2016  № 7

м. Дніпропетровськ

районного етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу

«Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

Склад журі:

Голова журі – Федоришин Т.В.- завідувач художньо-естетичним відділом

Члени журі: Кожемяка С.Г. – завідувач організаційно-масовим відділом

Ковальова Я.В. – заступник директора з НВР

Мітрохіна І.Г. – методист;

Порядок денний

1. Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» в номінаціях:

- Малюнок

- Декоративно-прикладне мистецтво

- Фотографія

1. СЛУХАЛИ:

Федоришин Т.В., завідувача художньо-естетичним відділом, голову журі, яка доповіла, що конкурс був відкритим для учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та проводився за трьома віковими категоріями:

Перша категорія – автори робіт віком від 5 до 9 років;

Друга категорія – автори робіт віком від 10 до 13 років;

Третя категорія – автори робіт віком від 14 до 17 років.

Федоришин Т.В. повідомила про результати конкурсу, який проходив 26 лютого 2016 року. У районному етапі прийняли участь навчальні заклади району № 8,18,26,42,44,55,56,57,64,68,86,114,115,116,117,133,134,142, ЦХЕТУМ.

Не прийняли участь: НЗ  № 43, 131, БТДЮ.

Журі визначило результати конкурсу:

Номінація «Малюнок»

Перша вікова категорія

І місце

СЗШ № 26

Тимошенко В.

СЗШ № 64

Єрьомина С.

СЗШ № 64

Холопченко Є.

ІІ місце

СЗШ № 42

Кіріченко М.

ІІІ місце

СШ № 44

Скоромна С.

ССЗШ № 142

Пеня А.

Друга вікова категорія

І місце

СЗШ №18

Мірошніченко Т.

СШ № 44

Легка А.

СШ № 44

Обора В.

СЗШ № 68

Нуреєва Д.

СЗШ № 86

Конотовська Д.

ІІ місце

СЗШ №142

Шевченко Є.

СЗШ № 56

Мелешко О.

СЗШ №133

Сокіл М.

СЗШ № 86

Чопар К.

ІІІ місце

СЗШ №26

Коведа Д.

СЗШ №18

Приймак В.

СЗШ №64

Жулинська Н.

СЗШ №114

Фесенко Є.

ССЗШ №142

Толстокорова Г.

СЗШ №8

Кутало Є.

СЗШ №115

Адонка В.

Третя вікова категорія

І місце

СЗШ №133

Шпірно О.

ІІ місце

СЗШ №133

Шуригіна Ю.

СЗШ №116

Пеня Н.

ІІІ місце

СЗШ №117

Бойко А.

СЗШ №86

Манукян Ж.

СЗШ №86

Моісеєва Н.

Номінація декоративно – прикладне мистецтво

Перша вікова категорія

І місце

СЗШ № 56

Головко О.

ЦХЕТУМ

Федоришин С.

Третя вікова категорія

ІІ місце

СЗШ № 134

Осадча А.

СЗШ №134

Савченко А.

Друга вікова категорія

ІІІ місце

СЗШ № 134

Чуднівець Н.

Номінація фотографія

Перша вікова категорія

І місце

-

ІІ місце

-

ІІІ місце

СЗШ № 26

Богуславська Є.

СЗШ № 26

Нгуєн А.

Друга вікова категорія

І місце

-

ІІ місце

СЗШ № 42

Сесь І.

ІІІ місце

-

Третя вікова категорія

І місце

СЗШ № 42

Камолова З.

СЗШ № 42

Мясоїд К.

ЦХЕТУМ

Клюшник К.

ЦХЕТУМ

Клюшник К.

ВИРИШИЛИ:

1.1.Відповідно до умов Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу

«Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» на міський етап конкурсу від Амур-Нижньодніпровського району направити роботи, які посіли І, ІІ, ІІІ місця.

Голова журі                                                  Федоришин Т.В.

Члени журі                                                   Кожемяка С.Г.

Ковальова Я.В.

Мітрохіна І.Г.