ПРОТОКОЛ 26.02.2016 № 5 районного етапу міської щорічної виставки-конкурсу дитячої творчості «Первоцвіт»

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ

26.02.2016 №  5                                                                                 

м. Дніпропетровськ

районного етапу міської  щорічної виставки-конкурсу дитячої творчості «Первоцвіт»

Склад журі:

Голова журі: Федоришин Т. В., завідувач декоративно-ужитковим відділом

Члени журі: Ковальова Я. В., заступник директора з НВР

Мітрохіна І. Г., методист

Порядок денний

1. Про підсумки проведення районного етапу міської  щорічної виставки-конкурсу дитячої творчості «Первоцвіт» в номінаціях:

- декоративно-ужиткове мистецтво

- фотографії

- малюнки

1. СЛУХАЛИ:

Федоришин Т. В., завідувача декоративно-ужитковим відділом, голову журі, яка повідомила про результати конкурсу, який проходив 26 лютого 2016 року.

У районному етапі прийняли участь 15 навчальних закладів району: № 26, 42, 44, 55, 56, 64, 86, 114, 116, 117, 131, 133, 134, 142, ЦХЕТУМ.

Не  прийняли участь: № 8, 18, 43, 57, 68, 115, 116, ФЕЛ, БДТЮ.

На конкурс всього було представлено 58 робіт за номінаціями:

- декоративно-ужиткове – 16 робіт;

- фотографія – 10 робіт;

- малюнок – 32 робота.

Журі визначило результати конкурсу:

В номінації декоративно-ужиткове мистецтво:

І місце

ЦХЕТУМ

Гладкий Назар

І місце

КЗО СЗШ №68

Багнич Анастасія

І місце

КЗО СЗШ №114

Книш Аліна

І місце

КЗО СЗШ №42

Вінцерська Марина

І місце

КЗО СЗШ №42

Труфанова Аріна

І місце

КЗО СЗШ №42

Кириченко Марія

ІІ місце

КЗО СЗШ №56

Бойко Настя

ІІ місце

КЗО СЗШ №117

Мусієнко Злата

ІІ місце

КЗО СЗШ №133

Киричок Вероніка

ІІ місце

КЗО СЗШ №56

Краснопівцева Валерія

ІІ місце

ЦХЕТУМ

Коломієць Анна

ІІ місце

КЗО СШ №44

Бондаренко Євгеній

ІІ місце

КЗО СШ №44

Прокоф’єва Вероніка

ІІ місце

КЗО СЗШ №42

Данченко Анастасія

ІІ місце

ЦХЕТУМ

Островський Славік

ІІІ місце

КЗО СЗШ №42

Мусоліна Анжеліка

ІІІ місце

КЗО СЗШ №56

Катренко Ростислав

ІІІ місце

КЗО СЗШ №56

Музика Світлана

ІІІ місце

КЗО СШ №115

Недошита Руслана

В номінації фотографія:

І місце

КЗО СЗШ №42

Котляр Софія

І місце

КЗО СЗШ №117

Кравченко Анна

І місце

КЗО СЗШ №117

Кравченко Анна

І місце

КЗО СЗШ №42

Некрасова Ксенія

І місце

КЗО СШ №44

Поривай Вікторія

І місце

КЗО СЗШ №68 (2 роботи)

Василенко Анастасія

І місце

КЗО СЗШ №42

Фтомік Євгенія

ІІІ місце

КЗО СЗШ №56

Яковенко Ілля

ІІІ місце

КЗО СЗШ №42

Котляр Софія

ІІІ місце

КЗО СЗШ №42

Мусоліна Анжеліка

В номінації малюнок:

І місце

КЗО СЗШ №42

Вінцерська Марина

І місце

КЗО СЗШ №42

Воротник Катерина

І місце

КЗО СЗШ №42

Вінцерська Марина

І місце

КЗО СЗШ №56

Голобородько Богдан

І місце

КЗО СЗШ №56

Бока Злата

І місце

КЗО СЗШ №64

Борисенко Дар’я

І місце

КЗО СЗШ №64

Черечеча Ірина

І місце

КЗО ССЗШ №142

Онищенко Уляна

І місце

КЗО СШ №134

Харченко Єва

І місце

КЗО НВК 131»

Качковська Ганна

І місце

КЗО ССЗШ №142

Коптєва Єва

І місце

КЗО ССЗШ №142

Крауз Денис

І місце

КЗО СЗШ №42

Анісімова Анастасія

І місце

КЗО СШ №134

Вороненко Анна

І місце

КЗО СЗШ №56

Нікітенко Ілля

І місце

КЗО СЗШ №26

Андрієнко Марія

І місце

КЗО СЗШ №64

Куліш Марія

І місце

КЗО СЗШ №42

Тополя Єлізавета

І місце

КЗО СЗШ №133

Пустова Інеса

ІІ місце

КЗО СШ №44

Воронова Катерина

ІІІ місце

КЗО СШ №55

Біла Катерина

ІІІ місце

КЗО СШ №134

Шустова Анастасія

ІІІ місце

КЗО СШ №134

Бельдіян Аліна

ІІІ місце

КЗО СЗШ №117

Добрянська Віринея

ІІІ місце

КЗО СЗШ №86

Моісеєва Анастасія

ІІІ місце

КЗО СШ №55

Кулініч Даря

ІІІ місце

КЗО СЗШ №26

Євтушевська Катерина

ІІІ місце

КЗО СЗШ №116

Бурсуновська Юлія

ВИРІШИЛИ:

1.1.Відповідно до умов міської  щорічної виставки-конкурсу дитячої творчості «Первоцвіт», яка відбудеться в екологічному центрі Палацу дітей та юнацтва, від Амур-Нижньодніпровського району направляються роботи, які зайняли І місце в кожній номінації.

Голова журі:                                                                   Федоришин Т. В.

Члени журі:                                                                    Ковальова Я. В.

 

Мітрохіна І.Г.