ПРОТОКОЛ 13.01.2016 № 1 районного етапу міської щорічної виставки дитячої творчості «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ – МОЯ ЗЕМЛЯ»

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

ПРОТОКОЛ

13.01.2016 № 1

м. Дніпропетровськ

районного етапу міської щорічної виставки дитячої творчості

«МІЙ РІДНИЙ КРАЙ – МОЯ ЗЕМЛЯ»

 

Склад журі:

Голова журі: Федоришин Т.В., завідувач художньо-естетичним відділом

Члени журі: Ковальова Я.В., заступник директора з НВР

Войтенко А.О., керівник гуртка

 

Порядок денний

 

1. Про підсумки проведення районного етапу міської щорічної виставки дитячої творчості «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ – МОЯ ЗЕМЛЯ» в номінаціях:

- Декоративно-ужиткове мистецтво

- Фотографії

- Малюнки

 

1.СЛУХАЛИ:

Федоришин Т.В., завідувача художньо-естетичним відділом, голову журі, яка повідомила про результати конкурсу, який проходив 13 грудня 2016 року.

У районному етапі прийняли участь навчальні заклади району № 26, 42, 55, 56, 57, 64, 117, 133, 134, ЦХЕТУМ, БТДЮ.

 

Не прийняли участь: № 8, 18, 43, 44, 68, 86, 114, 115, 116, 131, 142.

 

На конкурс були представлені в загальному 78 роботи за номінаціями:

- Декоративно-ужиткове мистецтво – 23 робіт;

- Фотографії – 11 робіт;

- Малюнки – 44 робіт.

Журі визначило результати конкурсу в номінації декоративно-ужиткове мистецтво:

І місце

ЦХЕТУМ

Куліш Ксенія, Чигрин Діана

І місце

ЦХЕТУМ

Галета Тетяна

І місце

БТДЮ

Зав`ялов Іван

І місце

БТДЮ

Тихончик Поліна

ІІ місце

БТДЮ

Зав`ялов Іван – 2 роботи

ІІ місце

ЦХЕТУМ

Сич Макар

ІІ місце

ЦХЕТУМ

Федоришин Славік

ІІ місце

ЦХЕТУМ

Мунтян Вікторія – 4 роботи

ІІІ місце

БТДЮ

Заярська Анжеліка

ІІІ місце

БТДЮ

Тихончік Поліна

ІІІ місце

БТДЮ

Стрілець Анна – 3 роботи

В номінації фотографія:

І місце

СЗШ № 64

Дубовик Катерина – 2 роботи

І місце

ЦХЕТУМ

Нікуьлшина Анастасія

І місце

ЦХЕТУМ

Нікульшина Анастасія

І місце

СЗШ № 42

Некрасов Микита

ІІ місце

СШ № 55

Харькова Катерина

ІІІ місце

СШ № 55

Миргородець Альона

ІІІ місце

СЗШ № 64

Синіцин Олександр

ІІІ місце

СЗШ № 56

Яковенко Ілля

В номінації малюнки:

І місце

ЦХЕТУМ

Коржова Олександра

І місце

ЦХЕТУМ

Філатова Анна – 2 роботи

І місце

ЦХЕТУМ

Яковенко Віка

І місце

ЦХЕТУМ

Сиромля Анна – 2 роботи

І місце

ЦХЕТУМ

Розумна Анастасія

І місце

БТДЮ

Воронова Катерина – 3 роботи

І місце

БТДЮ

Ханін Богдан – 3 роботи

І місце

БТДЮ

Рубець Діана – 3 роботи

І місце

БТДЮ

Котик Анастасія – 3 роботи

І місце

БТДЮ

Яровий Ілля – 3 роботи

І місце

БТДЮ

Мамедова Аліна – 3 роботи

ІІ місце

СШ № 55

Сумська Анастасія

ІІ місце

СЗШ № 133

Шуригіна Юлія

ІІ місце

СШ № 134

Матюха Ірина

ІІ місце

СЗШ № 56

Сендецька Анна

ІІ місце

СЗШ № 56

Бока Злата

ІІ місце

СЗШ № 56

Лисогор Владислава

ІІ місце

СЗШ № 56

Очеретько Ліза

ІІ місце

СЗШ № 56

Чередниченко Андрій

ІІ місце

СЗШ № 56

Рибалка Вікторія

ІІІ місце

НВК № 57

Тесленко Анастасія

ІІІ місце

СШ № 55

Прокопенко Поліна

ІІІ місце

СЗШ № 42

Дмитрієва Аліна

ІІІ місце

СШ № 55

Харькова Ліза

ІІІ місце

СЗШ № 117

Завертяєва Катерина

ІІІ місце

СЗШ № 133

Бачмага Анастасія

ІІІ місце

СЗШ № 64

Петрова Любов

ІІІ місце

СЗШ № 26

Калінічева Вікторія

ІІІ місце

СЗШ № 26

Євтушевська Катерина

ІІІ місце

СЗШ № 56

Голобородько Богдан

ВИРІШИЛИ:

1.1 Відповідно до умов міської щорічної виставки дитячої творчості  – від Амур-Нижньодніпровського району направляються роботи, які зайняли: I,II,III місця.

 

 

Голова журі Федоришин Т.В.

Члени журі                                                  Ковальова Я.В.

Войтенко А.О.