ПРОТОКОЛ 10.12.2015 районного етапу міської виставки-конкурсу «ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ – ЗИМОВИЙ БУКЕТ»

 

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

 

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

ПРОТОКОЛ

10.12.2015 №24

м. Дніпропетровськ

районного етапу міської виставки-конкурсу

«ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ – ЗИМОВИЙ БУКЕТ»

 

Склад журі:

Голова журі: Федоришин Т.В., завідувач художньо-естетичним відділом

Члени журі: Ковальова Я.В., заступник директора з НВР

Кожемяка С.Г., завідувач організаційно-масовим відділом

 

Порядок денний

 

Про підсумки проведення районного етапу о міської виставки-конкурсу «ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ – ЗИМОВИЙ БУКЕТ»

 

1.СЛУХАЛИ:

Федоришин Т.В., завідувача художньо-естетичним відділом, голову журі, яка повідомила про результати конкурсу, який проходив 10 грудня 2015 року.

У районному етапі прийняли участь навчальні заклади району № 18, 42, 43, 44, 55, 56, 57, 64, 68, 86, 114, 115, 116, 117, 131, 133, 134, ФЕЛ, ЦХЕТУМ, БТДЮ.

 

Не прийняли участь: №- 8, 26, 142.

 

На конкурс були представлені в загальному 46 робіт за номінаціями: декоративно-ужиткове мистецтво та фітодизайн.

 

Журі визначило результати конкурсу:

Номінація декоративно-ужиткове мистецтво

І місце

ЦХЕТУМ

Куліш Ксенія, Чєгрін Діана

І місце

СЗШ № 114

Пятниця Андрій

І місце

СЗШ № 133

Литовченко Діана

І місце

БТДЮ

Манухін Яків

ІІ місце

СЗШ № 116

Яценко Анна

ІІ місце

БТДЮ

Безсонова Анастасія

ІІ місце

БТДЮ

Сидоренко Валентин

ІІ місце

БТДЮ

Поліщук Софія

ІІ місце

ФЕЛ

Коваленко Яна

ІІІ місце

БТДЮ

Ілянцева Єва

ІІІ місце

БТДЮ

Ілянцева Єва

ІІІ місце

БТДЮ

Савлук Олександр

ІІІ місце

СЗШ № 43

Молчанова Юлія

Номінація Фітодизайн

І місце

НВК № 57

Пархоменко Наталія

І місце

СЗШ № 117

Зайцев Роман

ІІ місце

НВК № 131

Лежепьокова Даря

ІІ місце

СЗШ № 86

Величко Анастасія

ІІІ місце

СЗШ № 133

Яцура Ксенія

ІІІ місце

БТДЮ

Горяна Марія

ВИРІШИЛИ:

1.1 Відповідно до умов міського конкурсу – від Амур-Нижньодніпровського району направляються роботи, які зайняли: I,II,III місця.

 

 

Голова журі Федоришин Т.В.

Члени журі                                                                           Ковальова Я.В.

Кожемяка С.Г.