ПРОТОКОЛ 19.11.2015 районного етапу обласного заочного творчого конкурсу юних художників «Різдвяні свята»

 

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

 

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

ПРОТОКОЛ

19.11.2015 №17

м. Дніпропетровськ

районного етапу обласного заочного творчого конкурсу юних художників

«Різдвяні свята»

Склад журі:

Голова журі:

Дірявка О.П., методист відділу освіти

Члени журі:

Федоришин Т.В., завідувач художньо-естетичним відділом  ЦХЕТУМ

Омельяненко Т.І., завідувач художньо-естетичним відділом  БТДЮ

 

Порядок денний

 

1. Про підсумки проведення районного етапу обласного заочного творчого конкурсу юних художників «Різдвяні свята»  в номінаціях малюнок і графіка

 

1.СЛУХАЛИ:

Дірявку О.П.,методиста відділу освіти,  голову журі, яка повідомила про результати конкурсу, який проходив 20 листопада 2015 року.

У районному етапі прийняли участь 16 навчальних закладів району № 18, 42, 44,55, 56,57, 64, 68,86,  115, 116, 133, 134, 142, ФЕЛ, ЦХЕТУМ, БТДЮ.

Не прийняли участь:  ЗНЗ № 8, 26, 43,  114, 117, 131.

На конкурс були представлені в загальному 29 робіт за номінаціями:

- малюнок – 25 роботи

- графіка – 4 роботи

Журі визначило результати конкурсу:

В номінації малюнок:

Молодша вікова група (6-10 років):

І місце – СЗШ № 56, Голобородько Богдан, 9 років

ІІ місце – СЗШ № 68, Макарова Стефанія, 8 років

ІІ місце – СШ № 44, Іщенко Софія, 8 років

ІІІ місце – СЗШ № 42, Кириченко Марія, 8 років

ІІІ місце – СШ №134, Зайцева Олександра, 10 років

ІІІ місце – БТДЮ, Шевченко Вероніка, 9 років

 

Середня вікова група (11-14 років):

І місце – СЗШ № 116, Кравченко Єлизавета, 13 років

ІІ місце – СШ № 115, Бережна Аліна, 12 років

ІІ місце – ЦХЕТУМ, Розумна Анастасія, 14 років

ІІІ місце – БТДЮ, Костиря Владислава, 12 років

ІІІ місце – СШ №44, Чмуль Марія, 13 років

ІІІ місце – СЗШ №18, Серпіченко Єлизавета, 14 років

 

Старша вікова група (15-18 років):

І місце – БТДЮ, Прибиток Маргарита, 16 років

ІІ місце – СШ № 134, Осадча Анастасія, 12 років

ІІ місце – ЦХЕТУМ, Білик Ліна, 15 років

ІІІ місце – СЗШ № 86, Дугар Олександра, Марку Тетяна, 16 років

ІІІ місце – СШ №44, Воронова Катерина, 15 років

ІІІ місце – СЗШ №133, Бачмага Анастасія, 15 років

 

В номінації графіка:

Молодша вікова група (6-10 років):

І місце – СЗШ № 68, Макарова Стефанія, 8 років

Середня вікова група (11-14 років):

І місце – ССЗШ № 142, Стешенко Марина, 14 років

ІІ місце –ССЗШ № 142, Дробот Анна, 14 років

ІІІ місце – СШ № 55 ,Ситниченко Денис , 11 років

 

ВИРІШИЛИ:

1.1. Відповідно до умов обласного заочного конкурсу  від Амур-Нижньодніпровського району направляються роботи, які зайняли: I,II,III місця в кожній віковій групі.

 

Голова журі Дірявка О.П.

 

Члени журі                                                                 Федоришин Т.В.

Омельчненко Т.І.