ПРОТОКОЛ 20.11.2015 районного етапу міського конкурсу плакатів і малюнків в рамках заходів до Дня вшанування пам'яті жертв Голодоморів в Україні

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

ПРОТОКОЛ

20.11.2015 № 18

м. Дніпропетровськ

районного етапу міського конкурсу плакатів і малюнків в рамках заходів  до Дня вшанування  пам'яті жертв Голодоморів в Україні

Склад журі:

Голова журі:  Дірявка О.П., методист відділу освіти

Члени журі:    Кожемяка С.Г., завідувач організаційно-масовим відділом

Ковальова Я.В., заступник директора з НВР

 

 

Порядок денний

1. Про підсумки проведення районного етапу міського конкурсу плакатів і малюнків в рамках заходів  до Дня вшанування  пам'яті жертв Голодоморів в Україні

1.СЛУХАЛИ:

Дірявку О.П., методиста відділу освіти Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради,    голову журі, яка повідомила про результати конкурсу, який проходив 20 листопада  2015 року.

У районному етапі прийняли участь 10 навчальних закладів району №18,42,56,64, 68,86, 114,115, 133, 142 ,ФЕЛ, БТДЮ. На розгляд  представлено 26 робіт: 16 малюнків і 10 плакатів (комп'ютерна графіка). Журі визначило результати конкурсу за двома номінаціями.

 

В номінації малюнок:

І місце:

СЗШ № 64, Миронов Гліб, 11 років

БТДЮ, Кириленко Ольга, 11 років

СЗШ № 56, Коптевський Олексій, 15 років

 

ІІ місце:

БТДЮ, Кітова Анастасія, 12 років

ФЕЛ,    Предко Тетяна, 13 років

СЗШ № 64, Лебєдєва Наталія, 15 років

СШ №115, Сухановська Єлизавета, 12 років

ІІІ місце:

ССЗШ №142,  Боняк Марія, 14 років

ССЗШ № 142, Толстокорова Ганна, 13 років

СШ №115,      Недошита Руслана, 11 років

 

В номінації плакат (комп'ютерна графіка)

 

І місце

СЗШ № 64, Черечеча Ірина, 17 років

ІІ місце

ССЗШ №142, Дробот Анна, 14 років

СЗШ № 68 , Ільченко Данило,15 років

ІІІ місце

СЗШ № 64, Антонюк Анастасія, 14 років

ССЗШ №142, Пшеничникова Ганна, 14 років

 

ВИРІШИЛИ:

1.1. Відповідно до умов міського етапу на конкурс від Амур-Нижньодніпровського району направляються  роботи , які  зайняли І,ІІ,ІІІ місце.

 

Голова журі                                               Дірявка О.П.

 

Члени  журі                                               Кожемяка С.Г.

Ковальова Я.В.