ПРОТОКОЛ 27.11.2015 районного етапу обласного конкурсу дитячого малюнку «ЧОРНОБИЛЬСЬКА ПАЛІТРА»

 

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

 

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

ПРОТОКОЛ

27.11.2015 № 19

м. Дніпропетровськ

районного етапу обласного конкурсу дитячого малюнку

«ЧОРНОБИЛЬСЬКА ПАЛІТРА»

 

Склад журі:

Голова журі: Федоришин Т.В., завідувач художньо-естетичним відділом

Члени журі: Ковальова Я.В., заступник директора з НВР

Кожемяка С.Г., завідувач організаційно-масовим відділом

 

Порядок денний

 

1. Про підсумки проведення районного етапу обласного конкурсу дитячого малюнку «ЧОРНОБИЛЬСЬКА ПАЛІТРА» в номінації «Живопис»

 

1.СЛУХАЛИ:

Федоришин Т.В., завідувача художньо-естетичним відділом, голову журі, яка повідомила про результати конкурсу, який проходив 27 листопада 2015 року.

У районному етапі прийняли участь навчальні заклади району № 8, 18, 26, 43, 44, 55, 56, 57, 68, 86, 114, 115, 116, 117, 131, 133, 134, 142, ЦХЕТУМ, БТДЮ.

Не прийняли участь: № 42, 64.

На конкурс були представлені в загальному 40 робіт за номінацією живопис в різних техніках виконання: пастель, гуаш, акварель, гравюра, олівець, туш.

Журі визначило результати конкурсу за такими віковими категоріями:

Молодша вікова категорія 5-9 років:

І місце

СЗШ № 68

Макарова Стефанія

ІІ місце

СШ № 55

Штанько Ксенія

ІІ місце

БТДЮ

Грекова Анастасія

ІІІ місце

СЗШ № 86

Зарицька Ангеліна

ІІІ місце

СЗШ № 68

Розумовська Анна

Середня вікова категорія 10 – 14 років:

І місце

СЗШ № 86

Рослік Анастасія

І місце

СШ № 115

Недошита Руслана

І місце

СЗШ № 56

Бока Злата

І місце

СЗШ № 86

Манукян Жанета

І місце

ЦХЕТУМ

Розумна Анастасія

ІІ місце

СЗШ № 68

Тимченко Аліна

ІІ місце

СШ № 134

Телічко Аліна

ІІ місце

СЗШ № 117

Бойко Анастасія

ІІ місце

СЗШ № 26

Євтушевська Катерина

ІІ місце

СЗШ № 117

Добрянська Віринея

ІІІ місце

СШ № 134

Вороненко Анна

ІІІ місце

СЗШ № 116

Шевелєва Маріанна

ІІІ місце

СШ № 134

Волкова Ольга

ІІІ місце

СШ № 134

Федаш Аліна

ІІІ місце

СШ № 55

Шоп Марина

Старша вікова категорія 15 – 18 років:

І місце

НВК № 57

Драгунова Анастасія

І місце

НВК № 57

Штепа Поліна

І місце

СЗШ № 133

Шуригіна Юлія

І місце

СЗШ № 114

Пятниця Валентина

ІІ місце

БТДЮ

Мамедова Аліна

ІІ місце

ССЗШ № 142

Мартиновська Діана

ІІ місце

СЗШ № 56

Лисогор Владислава

ІІ місце

СШ № 44

Ніколаєва Альона

ІІІ місце

СЗШ № 86

Дугар Олександра

ІІІ місце

ССЗШ № 142

Горніченко Даря

ІІІ місце

СЗШ № 86

Слоболінський Єгор

ІІІ місце

СЗШ № 18

Сидоренко Даря

ВИРІШИЛИ:

1.1 Відповідно до умов обласного конкурсу – від Амур-Нижньодніпровського району направляються роботи, які зайняли: I,II,III місця.

 

Голова журі Федоришин Т.В.

Члени журі                                                             Ковальова Я.В.

Кожемяка С.Г.