ПРОТОКОЛ 30.11.2015 районного етапу міського фестивалю-конкурсу «Ми проти насильства і жорстокості»

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

ПРОТОКОЛ

30.11.2015 №20

м. Дніпропетровськ

районного етапу міського фестивалю-конкурсу «Ми проти насильства і жорстокості»

 

Склад журі:

Голова журі:

Желіба Олена Вікторівна – провідний спеціаліст відділу освіти Амур – Нижньодніпровської районної у місті ради

Члени журі:

1. Дірявка Оксана Петрівна – провідний спеціаліст відділу освіти Амур – Нижньодніпровської районної у місті ради

2. Лавнюженкова Наталія Миколаївна – директор Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді

3. Ковальова Яна Валентинівна – заступник директора Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді

4. Срібненко Олена Олегівна – заступник директора з виховної роботи фінансово – економічного ліцею

5. Дутка Інна Володимирівна – старший інспектор сектору у справах дітей АНД ВП, майор поліції (за згодою).

 

 

Порядок денний

 

1. Про підсумки проведення районного етапу міського фестивалю - конкурсу «Ми проти насильства і жорстокості»

 

1.СЛУХАЛИ:

Желібу О.В., провідного спеціаліста відділу освіти Амур – Нижньодніпровської районної у місті ради, голову журі, яка повідомила про результати конкурсу, який проходив 30 листопада 2015 року.

У районному етапі конкурсу на тему «Мій улюблений світ – без насильства, де немає страждання і війни..» прийняли участь усі навчальні заклади.

У номінації малюнок було надано 54 творчі роботи від закладів: № 8, 18, 26, 42, 43, 44, 55, 56, 57, 64, 86, 114, 115, 116, 117, 131, 133, 134, 142, ФЕЛ, БТДЮ, ЦХЕТУМ.

У віковій категорії 1-4 класи журі розглянуло 24 роботи на тему: «Моя щаслива родина» і вирішило допустити до конкурсу 15 робіт з таких закладів: № 44,  56, 64, 86, 114, 131, 142, за невиконання умов Положення конкурсу (формат малюнку, написи ручкою на малюнку) не допущено 9 робіт з таких закладів:№№ 8, 18, 42, 43, 55, 86.

Журі визначило переможців:

 

І місце

ССЗШ № 142

Сердюк Денис

ІІ місце

НВК № 131

Крупіна Єва

ІІ місце

СШ № 44

Романяк Володимир

ІІІ місце

СЗШ № 56

Нікітенко Ілля

ІІІ місце

СШ № 44

Солодкий Єгор

У віковій категорії 5-8 класи журі розглянуло 26 робіт на тему: «Щасливе дитинство без насильства» і вирішило допустити до конкурсу 25 робіт з таких закладів:№№ 26, 42, 43, 44, 57, 64, 86, 115, 116, 117, 131, 133, 134, 142, ФЕЛ, БТДЮ, ЦХЕТУМ, за невиконання умов Положення конкурсу не допустити 1 роботу СЗШ № 26 (формат малюнку)

Журі визначило переможців:

 

І місце

ЦХЕТУМ

Сиромля Анна

ІІ місце

НВК № 131

Коваленко Анна

ІІ місце

СЗШ № 42

Нагорна Олена

ІІІ місце

СШ № 115

Адонка Валерія

ІІІ місце

ССЗШ № 142

Паніна Дана

У номінації фотозображення на тему «Світ без насильства – щасливий та радісний», у віковій категорії 9 – 11 класи  надано 47 фоторобіт від закладів: №№ 18, 26, 42, 43, 44, 57, 64, 68, 86, 114, 117, ФЕЛ, ЦХЕТУМ.

Журі вирішило допустити до конкурсу 27 фотозображень з таких закладів:

№№ 26, 42, 43, 57, 64, ФЕЛ, ЦХЕТУМ, за невиконання умов Положення конкурсу (фото з інтернету, формат фото, невідповідність тематиці) не допустити 20 фоторобіт закладів №№ 18,26,44,68,86,114,ФЕЛ

Журі визначило переможців:

І місце

ФЕЛ

Кондрацова Катерина

І місце

ЦХЕТУМ

Клюшник Кирило

ІІ місце

ЦХЕТУМ

Клюшник Кирило

ІІ місце

СЗШ № 64

Дубовік Катерина

ІІ місце

СЗШ № 42

Пруденко Кирило

ІІ місце

НВК № 57

Леоненко Карина

ІІІ місце

СЗШ № 42

Кремень Анастасія

ІІІ місце

НВК № 57

Леоненко Карина

ІІІ місце

НВК № 57

Леоненко Карина

ІІІ місце

СЗШ № 43

Редькіна Анастасія

У номінації відеоролик - соціальна реклама на теми: «Протидія домашньому насильству», «Молодь проти насильства, жорстокості та агресії» у віковій категорії 9 – 11 класи було надано 7 робіт від закладів: №№ 42, 43, 57, 117, 134, ФЕЛ.

Журі визначило переможців:

І місце

СШ № 134

Цуркан Єлизавета

І місце

СЗШ № 42

Кремень Анастасія

ВИРІШИЛИ:

1.1. Відповідно до Положення міського фестивалю-конкурсу «Ми проти насильства і жорстокості»  від Амур-Нижньодніпровського району  на ІІ етап (міський) направляються роботи, які зайняли: I,II,III місця.

 

Голова журі Желіба О.В.

Члени журі                                                               Дірявка О.П.

Лавнюженкова Н.М.

Ковальова Я.В.

Срібненко О.О.

Дутка І.В.