ПРОТОКОЛ 17.12.2015 районного етапу міської акції «Годівничка»

 

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

 

«ЦЕНТР ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОТОКОЛ

17.12.201523

м. Дніпропетровськ

районного етапу міської акції «Годівничка»

Склад журі:

Голова журі – Ковальова Я.В., заступник директора з НВР

Члени журі: Кожемяка С.Г.., завідувач організаційно-масовим відділом

Мітрохіна І.Г., методист

Федоришин Т.В., завідувач художньо-естетичним відділом

Порядок денний

1. Про підсумки проведення районного етапу міської акції «Годівничка» в номінаціях:

-  кращий малюнок

- краща фоторобота

- краща поробка

- краща листівка

- краща годівничка

- кращий вірш, оповідання про птахів

1.СЛУХАЛИ:

Ковальову Я.В., заступника директора з НВР КПНЗ «Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» , голову журі, яка повідомила про результати конкурсу, який проходив 17 грудня 2015 року.

У районному етапі прийняли участь 15 навчальних закладів району № 18, 42,44, 56,64,86,114,115,116,117,131,133,134,142, ЦХЕТУМ,  розглянута така кількість робіт: годівнички -  22 , малюнки – 9, фотороботи – 7, поробки – 4, вірші, оповідання – 7, листівки – 4.

Журі визначило результати конкурсу:

№ п/п

ПІ автора

ЗНЗ

Клас, гурток

Місце

Конкурс на кращий вірш, оповідання про птахів

1.

Киріченко Дар'я

СЗШ № 42

6 клас

І

2.

Овчаренко Ганна

ССЗШ №142

3-Г клас

І

3.

Прокоф'єва  Вероніка

СШ № 44

6  клас

І

4.

Волкова Діана

СШ № 44

9 клас

І

5.

Багрова Діана

ССЗШ № 142

4-Б клас

ІІ

6.

Ушпик Евеліна

СЗШ № 64

5-А клас

ІІІ

7.

Маріяш Катерина

СЗШ № 56

3 клас

ІІІ

Конкурс на кращу фотороботу

8

Дубовик Катерина

СЗШ № 64

9-А клас

І

9

Дубовик Катерина

СЗШ № 64

9-А клас

І

10

Корусевич Анастасія

СШ № 44

10 клас

ІІ

11

Міщенко Вікторія

ССЗШ № 142

2 клас

ІІ

12

Корусевич Анастасія

СШ № 44

10 клас

ІІІ

13

Корусевич Анастасія

СШ № 44

10 клас

ІІІ

14

Корусевич Анастасія

СШ № 44

10 клас

ІІІ

Конкурс на кращу годівничку

15

Колективна творча робота учнів та батьків

НВК № 131

2-Г клас

І

16

Бойко Христина

СШ № 115

2-Б клас

І

17

Щербина Максим

СЗШ № 116

1 клас

ІІ

18

Савченко Микола

СЗШ № 114

9 клас

ІІ

19

Горяна Анна

СЗШ № 116

6 клас

ІІІ

20

Хасін Дмитро і родина

СЗШ № 133

1-В клас

ІІІ

Конкурс на кращий малюнок

21

Бережна Аліна

СШ № 115

7 клас

І

22

Бока Злата

СЗШ № 56

3 клас

І

23

Радович Максим

ССЗШ № 142

1 клас

І

24

Лисогор Владислав

СЗШ № 56

9 клас

ІІ

25

Кравець Анастасія

СШ №134

6 клас

ІІ

26

Рибалка Вікторія

СЗШ № 56

8 клас

ІІ

27

Нечай Ганна

СЗШ № 116

8 клас

ІІІ

28

Швець Людмила

СШ № 44

9 клас

ІІІ

29

Фомін Нікіта

СЗШ № 117

7 клас

ІІІ

Конкурс на кращу поробку

30

Недошита Руслана

СШ № 115

6 клас

І

Конкурс на кращу листівку

31

Радович Максим

ССЗШ № 142

1 клас

І

32

Кіналь Богдан

ССЗШ № 142

4 клас

ІІ

33

Волкова Ольга

СШ №134

7 клас

ІІІ

ВИРІШИЛИ:

1.1.Відповідно до умов міського акції на конкурс від Амур-Нижньодніпровського району направляються  роботи , які  зайняли призові  місця.

Голова журі                                              Ковальова Я.В.

Члени  журі                                               Кожемяка С.Г.

Мітрохіна І.Г.

Федоришин Т.В.